Κυανόλευκος
Ποδόσφαιρο

Πρώτο ματς με Ελλοπιακό-Αναλυτικά το πρόγραμμα του 4ο ομίλου της ΄Γ Εθνικής

Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

 1η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – Ηλυσιακός

Εθνικός Πειραιά – Ελλοπιακός

ΑΟΑΝ – Άρης Πετρούπολης

Ατρόμητος Πειραιά – Ερμής Ζωνιανών

ΑΠΟ Φωστήρας – Αγία Παρασκευή

Επισκοπή – Απόλλων Σμύρνης

ΠΟΑ – Προοδευτική

Αλμυρός – ΑΟ Χαϊδαρίου

Πανιωνιος – Περαμαϊκός

2η αγωνιστική

Εθνικός Πειραιά – ΑΟ Υπάτου

Ηλυσιακός – ΑΟΑΝ

Ελλοπιακός – Ατρόμητος Πειραιά

Άρης Πετρούπολης – ΑΠΟ Φωστήρας

Ερμής Ζωνιανών – Επισκοπή

Αγία Παρασκευή – ΠΟΑ

Απόλλων Σμύρνης – Αλμυρός

Προοδευτική – Πανιωνιος

ΑΟ Χαϊδαρίου – Περαμαϊκός

3η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – ΑΟΑΝ

Ατρόμητος Πειραιά – Εθνικός Πειραιά

ΑΠΟ Φωστήρας – Ηλυσιακός

Επισκοπή – Ελλοπιακός

ΠΟΑ – Άρης Πετρούπολης

Αλμυρός – Ερμής Ζωνιανών

Πανιωνιος – Αγία Παρασκευή

Περαμαϊκός – Απόλλων Σμύρνης

ΑΟ Χαϊδαρίου – Προοδευτική

4η αγωνιστική

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΟ Υπάτου

ΑΟΑΝ – ΑΠΟ Φωστήρας

Εθνικός Πειραιά – Επισκοπή

Ηλυσιακός – ΠΟΑ

Ελλοπιακός – Αλμυρός

Άρης Πετρούπολης – Πανιωνιος

Ερμής Ζωνιανών – Περαμαϊκός

Αγία Παρασκευή – ΑΟ Χαϊδαρίου

Απόλλων Σμύρνης – Προοδευτική

5η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – ΑΠΟ Φωστήρας

Επισκοπή – Ατρόμητος Πειραιά

ΠΟΑ – ΑΟΑΝ

Αλμυρός – Εθνικός Πειραιά

Πανιωνιος – Ηλυσιακός

Περαμαϊκός – Ελλοπιακός

ΑΟ Χαϊδαρίου – Άρης Πετρούπολης

Προοδευτική – Ερμής Ζωνιανών

Απόλλων Σμύρνης – Αγία Παρασκευή

6η αγωνιστική

Επισκοπή – ΑΟ Υπάτου

ΑΠΟ Φωστήρας – ΠΟΑ

Ατρόμητος Πειραιά – Αλμυρός

ΑΟΑΝ – Πανιωνιος

Εθνικός Πειραιά – Περαμαϊκός

Ηλυσιακός – ΑΟ Χαϊδαρίου

Ελλοπιακός – Προοδευτική

Άρης Πετρούπολης – Απόλλων Σμύρνης

Ερμής Ζωνιανών – Αγία Παρασκευή

7η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου – ΠΟΑ

Αλμυρός – Επισκοπή

Πανιωνιος – ΑΠΟ Φωστήρας

Περαμαϊκός – Ατρόμητος Πειραιά

ΑΟ Χαϊδαρίου – ΑΟΑΝ

Προοδευτική – Εθνικός Πειραιά

Απόλλων Σμύρνης – Ηλυσιακός

Αγία Παρασκευή – Ελλοπιακός

Ερμής Ζωνιανών – Άρης Πετρούπολης

8η αγωνιστική

Αλμυρός – ΑΟ Υπάτου

ΠΟΑ – Πανιωνιος

Επισκοπή-Περαμαϊκός

ΑΠΟ Φωστήρας-ΑΟ Χαϊδαρίου

Ατρόμητος Πειραιά-Προοδευτική

ΑΟΑΝ-Απόλλων Σμύρνης

Εθνικός Πειραιά-Αγία Παρασκευή

Ηλυσιακός-Ερμής Ζωνιανών

Ελλοπιακός-Άρης Πετρούπολης

9η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου-Πανιωνιος

Περαμαϊκός-Αλμυρός

ΑΟ Χαϊδαρίου-ΠΟΑ

Προοδευτική-Επισκοπή

Απόλλων Σμύρνης-ΑΠΟ Φωστήρας

Αγία Παρασκευή-Ατρόμητος Πειραιά

Ερμής Ζωνιανών-ΑΟΑΝ

Άρης Πετρούπολης-Εθνικός Πειραιά

Ελλοπιακός-Ηλυσιακός

10η αγωνιστική

Περαμαϊκός-ΑΟ Υπάτου

Πανιωνιος-ΑΟ Χαϊδαρίου

Αλμυρός-Προοδευτική

ΠΟΑ-Απόλλων Σμύρνης

Επισκοπή-Αγία Παρασκευή

ΑΠΟ Φωστήρας-Ερμής Ζωνιανών

Ατρόμητος Πειραιά-Άρης Πετρούπολης

ΑΟΑΝ-Ελλοπιακός

Ηλυσιακός-Εθνικός Πειραιά

11η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου-ΑΟ Χαϊδαρίου

Προοδευτική-Περαμαϊκός

Απόλλων Σμύρνης-Πανιωνιος

Αγία Παρασκευή-Αλμυρός

Ερμής Ζωνιανών-ΠΟΑ

Άρης Πετρούπολης-Επισκοπή

Ελλοπιακός-ΑΠΟ Φωστήρας

Ηλυσιακός-Ατρόμητος Πειραιά

Εθνικός Πειραιά-ΑΟΑΝ

12η αγωνιστική

Προοδευτική-ΑΟ Υπάτου

ΑΟ Χαϊδαρίου-Απόλλων Σμύρνης

Περαμαϊκός-Αγία Παρασκευή

Πανιωνιος-Ερμής Ζωνιανών

Αλμυρός-Άρης Πετρούπολης

ΠΟΑ-Ελλοπιακός

Επισκοπή-Ηλυσιακός

ΑΠΟ Φωστήρας-Εθνικός Πειραιά

ΑΟΑΝ-Ατρόμητος Πειραιά

13η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου-Απόλλων Σμύρνης

Αγία Παρασκευή-Προοδευτική

Ερμής Ζωνιανών-ΑΟ Χαϊδαρίου

Άρης Πετρούπολης-Περαμαϊκός

Ελλοπιακός-Πανιωνιος

Ηλυσιακός-Αλμυρός

Εθνικός Πειραιά-ΠΟΑ

ΑΟΑΝ-Επισκοπή

Ατρόμητος Πειραιά-ΑΠΟ Φωστήρας

14η αγωνιστική

Αγία Παρασκευή-ΑΟ Υπάτου

Απόλλων Σμύρνης-Ερμής Ζωνιανών

Προοδευτική-Άρης Πετρούπολης

ΑΟ Χαϊδαρίου-Ελλοπιακός

Περαμαϊκός-Ηλυσιακός

Πανιωνιος-Εθνικός Πειραιά

Αλμυρός-ΑΟΑΝ

ΠΟΑ-Ατρόμητος Πειραιά

ΑΠΟ Φωστήρας-Επισκοπή

15η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου-Ερμής Ζωνιανών

Άρης Πετρούπολης-Αγία Παρασκευή

Ελλοπιακός-Απόλλων Σμύρνης

Ηλυσιακός-Προοδευτική

Εθνικός Πειραιά-ΑΟ Χαϊδαρίου

ΑΟΑΝ-Περαμαϊκός

Ατρόμητος Πειραιά-Πανιωνιος

ΑΠΟ Φωστήρας-Αλμυρός

Επισκοπή-ΠΟΑ

16η αγωνιστική

Άρης Πετρούπολης-ΑΟ Υπάτου

Ερμής Ζωνιανών-Ελλοπιακός

Αγία Παρασκευή-Ηλυσιακός

Απόλλων Σμύρνης-Εθνικός Πειραιά

Προοδευτική-ΑΟΑΝ

ΑΟ Χαϊδαρίου-Ατρόμητος Πειραιά

Περαμαϊκός-ΑΠΟ Φωστήρας

Πανιωνιος-Επισκοπή

ΠΟΑ-Αλμυρός

17η αγωνιστική

ΑΟ Υπάτου-Ελλοπιακός

Ηλυσιακός-Άρης Πετρούπολης

Εθνικός Πειραιά-Ερμής Ζωνιανών

ΑΟΑΝ-Αγία Παρασκευή

Ατρόμητος Πειραιά-Απόλλων Σμύρνης

ΑΠΟ Φωστήρας-Προοδευτική

Επισκοπή-ΑΟ Χαϊδαρίου

ΠΟΑ-Περαμαϊκός

Αλμυρός-Πανιωνιος

Related Articles

Ποδόσφαιρο Γυναικών: Νέες Εργοτέλη-Εθνικός 2-1

kyanoleukos

Φωστήρας – Εθνικός Πειραιώς 3-1(Φιλικός αγώνας)

Αρίστη Μουταφτσή

H απόφαση για το ματς κυπέλλου Πανθρακικός – Εθνικός

kyanoleukos
Φόρτωση....

Χρησιμοποιούμε cookies για να κάνουμε ακόμα καλύτερη την εμπειρία σου στο site μας. Αποδοχή Διαβάστε Περισσότερα